Najlepsza odpowiedź lol94 odpowiedział(a) o 15:16: 8l-100 km1l - 4,6 zł8*2,4=19,2 l19,2l * 4,6 zł=88,32=88 zł Odpowiedzi fredka_10 odpowiedział(a) o 18:55 8 l=100km litr kosztuje 4,60 gr19*4,60=87,40gdzieś tak około wynik w przybliżeniu;p Uważasz, że znasz lepszą odpowiedź? lubJak wygląda średnie zużycie AdBlue w samochodzie osobowym? • Możemy przyjąć, że auto zużywa od 1 do 3 litrów AdBlue na 1000 kilometrów. • W przypadku Toyoty Proace, producent informuje, że auto może zużyć nawet 4,8l AdBlue na 1000 kilometrów. Przyjmijmy zatem najgorszą sytuację (i najbardziej prawdopodobną), zgodnie z Samochód zużywa 6,1 l benzyny na 100km. Ilu litrów benzyny potrzeba na przejechanie 490 km? Wynik podaj po zaokrągleniu do części dziesiątych.
pan Jan przejechał samochodem 1000 km i zużył 79 litrów benzyny ile litrów benzyny spalał jego samochód na 100 km
2 l/100 km to rekord dla seryjnych samochodów na długim dystansie. Takim rezultatem legitymuje się Peugeot 208. Peugeot 208 / Fot. PeugeotSmochód, który uzyskał taki rezultat to egzemplarz w odmianie Very Low Fuel Consumption wyróżniającą się dodatkowym pakietem aerodynamicznym oraz oponami Michelin Energy Saver+ o obniżonym oporze odbyły się na torze Belchamp we Francji. Kilku kierowców zmieniało się co 3-4 godziny, a przez całą próbę, która trwała 38 godzin, pokonalii dystans 2152 km na co potrzebowali 43 litry maską auta pracował wysokoprężny motor BlueHDI 100 S&S spełniający normy emisji spalin Euro 6. Jednostka dostarcza 100 KM, a moc trafia za pośrednictwem 5-biegowej przekładni manualnej ma przednie z deklaracjami producenta w trybie mieszanym pojazd ma średnie spalanie na poziomie 3 l/100 km, natomiast emisja CO2 wynosi 79 g/ ofertyMateriały promocyjne partnera 22.09.2020 Citroen C4 Picasso 1.8 16v 2008/ 200 tyś km. Średnia ocena: (10.0) Trwałość silnika. 10.0/10. Niezawodność auta. 10.0/10. Spalanie benzyny. Samochód Jana zuzywa 6,5 litrow paliwa na 100km . Jeden litr paliwa kosztuje 4,80 zl. Jan zamierza pojechac smaochodem z domu do stadniny oddalonej o 40k . Oblicz , ile bedzie kosztowalo paliwo na przejazd z domu do stadniny i z powrotem ? Odpowiedzi: 3 0 about 12 years ago 6,5 l - 100km i 1 l - 4,80zł Czyli by przyjechać 100km należy zapłacić 31,20 zł. 31,2\over100=x\over40 x=12,48 zł 2x=24,96 zł Paliwo na przejazd w obie strony będzie kosztowało 24,96 zł kuba493 Rookie Odpowiedzi: 28 0 people got help 0 about 12 years ago 1 litr-4,80zł 6,5 litra-31,20zł 4,80*6,5=31,200, czyli 31,20zł 100 km.+80 km. (bo w jedną stronę i spowrotem)=180 km. 6,5 litra-100 km. 1,8 litra litra(coś takiego)-180 km. 1 litr-4,80zł 1,8 litra-8,640zł czyli 8,64zł (raczej) 31,20zł+8,64zł=39,84zł (ponieważ w pytaniu pisze że ile zapłacił w obie strony),(czyli trzeba dodać) lolkowo Newbie Odpowiedzi: 7 0 people got help 0 about 12 years ago licze na ++++++++++++++++++ lolkowo Newbie Odpowiedzi: 7 0 people got help . 128 414 328 647 360 436 300 181